چگونه یک ایزوگام کار حرفه ای شویم؟

چگونه یک ایزوگام کار حرفه ای شویم؟

چگونه یک ایزوگام کار حرفه ای شویم؟

ایزوگام کاری از جمله مشاغلی است که باید بصورت حرفه ای انجام شود. اگر ایزوگام کاری بصورت حرفه ای انجام نگیرد هم در طول کار و هم بعد از نصب ایزوگام تا مدت ها مشکلاتی را برای ساکنین ایجاد خواهند کرد. از این رو بکارگیری نیروی ایزوگام کار حرفه ای در نصب ایزوگام یک امر ضروری بشمار می رود.کسی که دارای مهارت و تجربه ی کافی بوده و در حین کار آسیبی به مصالح ساختمان وارد نکرده و اصراف ایزوگام را به حداقل رساند. ایزوگام کاری حرفه ای شامل تمام امور مربوط به حفظ ایمنی و نصب صحیح ایزوگام می باشد.

Image result for ‫ایزوگام کار حرفه ای‬‎

 

حفظ ایمنی در ایزوگام کاری:

در پشت بام ها معمولا کولر نصب می باشد. قبل از کار باید با رعایت اصول ایمنی کولرها جابه جا نمود تا فردی دچار برق گرفتگی نشود. هر وسیله ای که جابه جا می شود به درستی به جای خود بازگردد.

وزن ایزوگام در سقف نباید زیاد بالا رود. گاهی ایزوگام کاران قدیمی بدون جدا نمودن ایزوگام، ایزوگام جدید را نصب می کنند. ایزوگام کار حرفه ای قبل از نصب ایزوگام با در نظر گرفتن وزنی که به پشت بام تحمیل شده است باید اقدام به جدا کردن و بریدن ایزوگام های قبلی نماید.

Image result for ‫ایزوگام کار حرفه ای‬‎

ایزوگام کاری چندین روز به طول می انجامد. ایزوگام کار باید به حد نیاز ایزوگام را به پشت بام منتقل کند و همه ی آن هادر یک گوشه از پشت بام نگهداری نکند. بهتر است رول های ایزوگام را در سطح پشت بام پخش کنید.

از خیس شدن ایزوگام ها در هنگام باران و شستن سقف جلوگیری نمایید.

ایزوگم کاری بصورت حرفه ای:

ایزوگام کاری به صورت حرفه ای شامل تمامی اموری می شود که به اجرای صحیح ایزوگام و همچنین تدابیر لازم برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به ایزوگام می انجامد. در این قسمت مهمترین نکاتی که در اجرای صحیح و حرفه ای ایزوگام کاری به شما کمک می کند را بیان می کنیم.